- Добрий день, я хотіла б замовити два квитки до Москви. Лечу додому. Це можливо якось в найближчі дні?
-Так, звичайно. Ви можете вилетіти першим рейсом вже завтра о 7:30 ранку.

Скільки радості було в мене всередині, я відразу ж кинулася чоловікові в обійми, і закричала: «Ми летимо додому!». Наша відрядження сильно затягнулася, діти вдома нудьгували, батьки хвилювалися. Але, нічого не поробиш, професія дослідника вимагала багато особистого і робочого часу. Ми часто не спали ночами, працювали, аналізували та проводили досліди над різними рідкісними екземплярами риб. Навіщо, і для чого, це питання потрібно було задати лише нашому керівництву компанії.

Не дивлячись, на величезну зайнятість, сидячи за комп'ютером, я часто думала про чоловіка, і про нашому особистому просторі. У той час, мені як ніколи хотілося сексу. Чорний, крутиться стілець, на коліщатках за часту, після довгого робочого дня залишався вологим. Я, весь час боялася, що мене хтось зловить, коли я залишалася одна в кабінеті, і обробляла сидіння спеціальним дезодорантом. Все таки мої виділення були надто великими, запах змішувався, плями зрідка залишалися зверху. Перший час, чоловік нічого не помічав, але коли став мене підозрювати, я все йому розповіла, від чого і він став соватися на стільці, знаючи про те, що я хочу його майже кожен день, і що зараз моя киця закінчується соками любові, і бажання.
http://91.83.237.41/bellaclub.com/0095/09.jpg

Під час обіду, він підходив до мене, проводив рукою по грудях, поки ніхто не бачить, і кликав мене поглядом за собою. Я різко піднімалася і йшла за ним. Між першим і другим коридором, вище по сходах, знаходилася кімната, де зберігалися речі для прибирання території. Там, то він мене і смажив. Я тулилася до зачинених дверей, він знімав з мене білих халат. Поцілунком, заводячи мене з напів обороту, чоловік доводив мене до різкого, і швидкого оргазму. А коли я кінчала, він брав мене на руки, підсаджував на стару, пральну машинку, нахилявся, і всмоктуються в мій великий клітор, який при збудженні ніяк не міг сховатися за статевими губами. Насолоджуючись його роботою наді мною, я просто не багато йшла спиною назад, розставляла ширше ніжки, закриваючи очі, і насолоджувалася ім. Внизу все горіло. Він плямкав, і смішно водив головою по сторонах, злегка посміхаючись, і поглядаючи вгору. Запускаючи руки в його чорне густе волосся, мені доводилося сильно їх стискати, при цьому бурхливо кінчати на його язичок.

Після пристрасних ласк, Вова перевертав мене на животик, майже поставивши мене раком, і продовжував лизати мою пісечку, чіпляючи зморщену дірочку ануса, яка була завжди не багато затиснута. Вовка був не промах. Вводячи один палець в анус, він потрахівал їм мене, при цьому цілуючи в вушко. Напружив внизу одразу кудись ішов. Мені вистачало лише одного шепоту, щоб віддатися йому, розкрити рот, і навіть після ануса, зробити йому мине.

Насолоджуючись грою з моєю попкою, муженек приставляв до аналого головку члена, не багато надавлюючи вперед. Вона поступово розкривалася, я отримувала не забувається насолоду, а Вова майже кінчав, ледве стримуючись. З його члена, випливало стільки мастила, що змішуючись з моєї, у нас виходив цілий потоп, через якого було не можливо нормально потрахаться. Хуй заходив в мене занадто вільно, та й я майже нічого не відчувала. Витерши мене серветками, він знову входив, і тоді вже, кермував по повній. Моя піся кричала, стогнала, і заряджалася. Я швидко-швидко смикала свою кнопку. Накатом, мене розривало зсередини смачної солодкістю, і я кінчала, дряпаючи чоловікові спину. Він ледве стримував мене в руках, щоб я нікуди не покотилася після. Адже коли оргазм проходив, моє тіло перетворювалося в щось м'яке, ніжне і приємне.

Вовка покладав мене на маленький диван, укритий червоною ковдрою, і входив в мою попку так сильно і жорстко, як міг. Я кричала, виривалася, і кінчала знову. Ноги тряслися. Це був анальний оргазм. Попку самій хотілося з'їсти. Вовка намагався тиснути на мене, його член просто пробивав моє тіло на крізь.

Коли він заливав мене спермою, я намагалася зловити цей швидкий потік мовою. Відкриваючи рот, я хапала його за яйця, лизала мокру головку члена і ковтала. Чоловік важко дихав, опускаючись на край дивана. Так починався і закінчувався наш обід. А вже завтра, ми зможемо робити це в рідній, і улюбленої ліжка, де кожна складочка нагадує про наших пристрасних ночах. При одній лише думці мені хочеться згладить свого коханого, нехай навіть на очах у всіх колег.